Pożyczka i kredyt na dowód (gdzie? Wady i zalety?)

Pożyczka czy kredyt na dowód?

W przypadku niezdolności kredytowej czy braku zaufania lub pieniędzy u osób znajomych lub rodziny warto zastanowić się nad podjęciem pożyczki z innego źródła jaką to możliwość dają instytucje pozabankowe. Możemy je zaciągnąć u wielu firm, z których najlepiej prosperującą jest firma Provident, a także z firm prywatnych, których ogłoszenia można znaleźć praktycznie wszędzie: w telewizji, na ulotkach, plakatach czy na drzewach. Taką możliwość dają również zwykłe banki, ale wyłącznie dla obecnych lub byłych klientów którzy mają czyste konta. Jeśli więc nie kredyt na dowód to co?

Z pewnością największą zaletą takich firm jest udzielenie pożyczki w tempie ekspresowym dosłownie w kilka minut jak i w niektórych instytucjach jest możliwość dogadania się co do oprocentowania danej kwoty. Udzielają oni kredytów na niewielkie sumy dzięki czemu łatwiej można uzbierać pożądaną ilość gotówki do zwrotu. Nie musimy również podawać celu na jaki przeznaczymy naszą kwotę pieniędzy czy to będzie kupienie choinki na święta czy wyjazd zagraniczny.
Jednak w niektórych firmach poważną wadą jest wysokie oprocentowanie oraz konieczność ubezpieczenia pożyczki i dopiero w tym wypadku możemy liczyć na niższy procent. Dlatego jeżeli zależy nam na w miarę szybkim otrzymaniu pieniędzy bez zbędnych formalności musimy przeanalizować oferty wielu różnych firm.

Back to Top