Pożyczka dla zadłużonych i bezrobotnych bez BIK

Czy istnieje pożyczka dla zadłużonych lub bezrobotnych?

W momencie kiedy wisimy na czarnej liście w BIK, a potrzebujemy określonej kwoty pieniędzy czy to na wyjazd na narty czy na leczenie chorego psa, możemy udać się do instytucji poza bankowej, które udzielają pożyczek bez informacje jakie znajdują się w BIK-u. Na każdym kroku można się spotkać z takimi ofertami, ale czy na pewno są one tak atrakcyjne jak są reklamowane?
Czy pożyczka dla zadłużonych i bezrobotnych jest droższa niż kredyt? Z całą pewnością takie instytucje nastawione są głównie na zysk i nie informują klienta jakie w pełni poniosą koszty. Z reguły, w przypadku osób które nie mogą pochwalić się pracą, jest wiele możliwości które daje im Państwo. Jeżeli mamy koncepcję na otworzenie własnej firmy musimy udać się do Urzędu Pracy i tam po zweryfikowaniu własnych możliwości i przedstawieniu działań jakie chcemy podjąć mamy możliwość, po spełnieniu określonych warunków, otrzymać wymaganą kwotę na rozkręcenie interesu.
Inna sprawa jest w przypadku osób znajdujących się na czarnej liście w BIK. Takim osobom oferuje się kredyt konsolidacyjny, który umożliwia spłatę zadłużeń z innych banków w formie jednego kredytu co umożliwia spłatę mniejszych rat.

Back to Top